اگر پول اضافه دارید انلاین سفارش بدید

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail
Print Friendly, PDF & Email
 
همراه اول محمدامین ساجدی
چندروز پیش تصمیم گرفتیم که یک سیم کارت همراه اول بگیریم. کارمون طوری شده که نیاز به تماس گرفتن با تلفن های ثابت زیادی پیدا کردیم. خلاصه گوگل کردیم و وارد سایت همراه اول شدیم. دنبال خرید سیم کارت اعتباری رفتیم که بتونیم از مکالمه همراهی استفاده کنیم و هزینه هامون کاهش پیدا کنه.
خلاصه بعد از ثبت نام توی وب سایت و پرداخت ۲۳ تومن بصورت انلاین منتظر موندیم که سیم کارت رو تحویل بگیریم. چند روزی گذشت و پیامک اومد که سیم کارت شما تایید شده به یکی از دفاتر خدماتی همراه اول مراجعه کنید و سیم کارت رو بگیرید.

ما هم خوشحال شدیم بالاخره سیم کارت اوکی شد. پا شدیم و رفتیم یکی از دفاتر همراه اول. حالا اونجا چطور بود.


 
گفتیم که اومدیم سیم کارتمون رو بگیریمو اینم کارت ملی منه. پاسخ داد که نه باید شماره سریال و پیگیری رو به من بدید تا سرچ کنم. گفتیم خب کد ملی رو که دارید سرچ کنید براساس اون و گفت ک نه نمیشه فقط با اون میشه. خلاصه ما هم مجبور شدیم لپ تاپ رو روشن کنیم و ایمیل رو ببینیم. و بالاخره کد رو پیدا کردیم. جالب این بود که توی پیامکی که اومده بود هم کدها نبودن و مجبور بودی موقع ثبت نام یک عکس از نتیجه ثبت نامت بگیری.
 
کارت ملی رو که دادیم، یک برگه بهمون داد که فرم ثبت اطلاعات سیم کارت جدید بود. گفت که اینو پر کن. گفتیم خب ما انلاین ثبت نام کردیم دیگه این چیه. گفت که خب باید پر کنید دیگه. ۱۰ دقیقه ای طول کشید تا فرم رو پر کنیم. همه اطلاعاتی که انلاین وارد کرده بودیم رو دوباره وارد کردیم.
 
بعد از اون هم که اثر انگشت و این چیزا.
 

سیم کارت رو که گرفتیم پشت سر اون شخص یک برگه بود و هزینه های خدمات مختلف رو زده بود. نگاه که کردیم متوجه شدیم هزینه ثبت نام سیم کارت حدود ۸ تومن بود فکر کنم.


 
نتایج اخلاقی:
 
– اگر پول زیادی دارید دور نریزید، هر وقت سیم کارت نیاز داشتید برید توی وب سایت همراه اول و سیم کارت اعتباری سفارش بدید.
– اگر وقت اضافه دارید یک سیم کارت همراه اول رو بصورت انلاین درخواست بدید و برید دنبالش تا بگیریدش.
– اگر حال انجام کار تکراری دارید برید یک سیم کارت همراه اول سفارش بدید و دوبار یک فرم رو تکمیل کنید.
 
موفق باشی همراه اول
درباره

توی چندسال گذشته در زمینه مدیریت محصول در شرکت ها و استارتاپ های مختلف مشغول به فعالیت بودم و روز به روز به اشتیاقم به این زمینه افزوده میشه. درحال حاضر مدیر محصول دیجی پی هستم و بعنوان مشاور محصول استارتاپ های مختلف نیز فعالیت دارم.

۲ دیدگاه ها

  • میثم مهر ۱۱, ۱۳۹۵ at ۱۰:۰۹ ق٫ظ

    ایولا – انصافا راست میگی .
    مشتری مداری تو شرکت های بزرگ دیده نمیشه چجوری از شرکت های کوچک توقع داریم.

  • negin تیر ۱۰, ۱۳۹۷ at ۲:۲۵ ب٫ظ

    منم این مشکل رو دارم که شماره سریال ثبت نام ندارم
    قسمت پیگیری سیم کارت گلچین رو هم میزنم ازم کد ملی و شماره سریال میخواد

ارسال دیدگاه